Haber

Aydın Büyükşehir Belediyesi Kuyucak Yunus Emre Caddesi’ndeki Çalışmalarını Tamamladı

Aydın Büyükşehir Belediyesi, şehrin çeşitli noktalarında yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. İl genelinde farklı noktalarda eş zamanlı olarak yol yapım çalışmalarını planlı ve hızlı bir şekilde yürüten Fen İşleri Müdürlüğü Yol Yapım ve Bakım Şube Müdürlüğü ekipleri, Kuyucak Yunus Emre Caddesi’ni de yeniledi.

Kuyucak Yunus Emre Caddesi’ndeki altyapı çalışmalarının ardından ekipler, hafriyat işlemlerini ve temel ekipmanları serdi. Sıcak asfalt serimi ile devam eden çalışmalar, kaldırımların düzenlenmesi ile devam etti. Tüm bu süreçlerin ardından şerit çizgilerinin çizildiği ve yol işaretlemelerinin tamamlandığı yol, sürücüler ve yayalar için daha konforlu ve modern hale getirilerek trafiğe açıldı.

Vatandaştan Büyükşehir’e tam not
Çalışmaların hızlı, planlı ve koordineli bir şekilde yürütüldüğünü belirten vatandaşlar, yolların çağdaş bir görünüme kavuştuğunu belirterek; Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Hasret Çerçioğlu’na yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Çercioğlu, ” Yol yapım ve yenileme çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Vatandaşımızın her şeyin en iyisine layık olduğunu bilerek yatırımlarımıza devam edeceğiz.” söz konusu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-cekmekoy.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu