Haber

MHP Yıldırım İlçe Teşkilatı hemşehri derneklerini ziyaret etti

14 Mayıs Pazar günü yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerine sayılı saatler kalmış olsa da siyasi partiler saha çalışmalarını sürdürüyor.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yıldırım İlçe Teşkilatı, Bursa milletvekili adaylarıyla eş zamanlı ziyaret programlarını artırarak, Yıldırım’daki hemşehri derneklerini katı markalama altına aldı.

Dernekler için yaptığı çalışmalara ilişkin açıklamalarda bulunan MHP Yıldırım İlçe Başkanı Kadir Taşçı, Yıldırım’da çok sayıda hemşehri derneği olduğunu, siyasetle ilgilendiklerini ve aktif olduklarını söyledi. Seçim kampanyaları öncesinde dernekleri sık sık ziyaret ettiklerini ve birlikte çeşitli programlar yaptıklarını belirten Taşçı, “İlişkilerimizi geliştirdikçe ve iletişimimizi canlı tuttukça seçim kampanyalarında MHP’ye karşı daha samimi bir yaklaşım sergilediklerini görüyoruz. bu ilginin sandığa yansımasını istiyoruz.” .

Seçimlerin değerine vurgu yapan Taşçı, “MHP’nin ve Cumhur İttifakı’nın önceliği vatan bekasıdır, bu bir beka tercihidir. 14 Mayıs seçimlerini kendileri için umut gören hainlerin ve teröristlerin açıklamaları. Attıkları sloganlar, dış basında ülkemiz aleyhine yapılan yayınlar, “Vatandaşlarımız ülkemize karşı oynanan bu tehlikeli oyunun farkındadır. Türk milletinin öngörüsüne güveniyoruz. Kirli hedeflerin gerçekleşmesine izin vermeyecektir. Sadece milletinden yetki ve onay bekleyen Cumhur İttifakı’nı seçimin galibi yapacaktır.”

Pazar günü yapılacak tarihi seçimlerin Türk devletine ve milletine hayırlı olmasını dileyen Taşçı, “Her mahallede, her ortamda milletvekili adaylarımızla bir araya gelerek, partimizin seçim vaatlerini ve hedeflerimizi cumhurbaşkanı olarak paylaştık. Her fırsatı değerlendirerek Cumhur İttifakı’na. Dayanaklarını sorduk. Takdire şayan bir şekilde süreci tamamlamak üzereyiz. Milletimizindir” dedi. – BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu