Teknoloji

Windows 11’in ‘sonraki Moments 3’ güncellemesi için testler başlıyor

Windows 11’in bir sonraki büyük güncellemesi beklenenden çok daha erken gelebilir. Microsoft’un şimdiden yeni bir sürümü test etmeye başladığı bildiriliyor.

İddialara göre şu anda şirket bünyesinde dahili testler devam ediyor ve bu testler, güncelleme beta testine geçmeden önce yapılıyor. Düzenli olarak Windows sızıntıları sunan sızıntının kaynağı HayaletDünyaBeta testlerinin de yakın zamanda başlaması bekleniyor’ şeklinde Twitter’da net bir şekilde belirtildi.

Gönderilen tweet, bunun bir özellik güncellemesi olacağını, ancak yıllık büyük güncellemelerden biri olmayacağını gösteriyor. Başka bir deyişle, açıkça ” an 3 bahseder. Windows’un yıllık güncellemeleri yılın ikinci yarısında kullanıma sunulur.

Anlık güncellemeler, yeni işlevlerin daha esnek bir şekilde konuşlandırılmasına izin vermek için büyük yıllık güncellemenin dışında yayınlanır. Bu güncellemeler ayrıca Windows 11’in yılın büyük bir bölümünde yükseltme için gerçekten başarılı bir işletim sistemi olmasını sağlar.

Henüz resmi bir açıklama yapılmadığı için bu tartışmaya biraz şüpheyle yaklaşmakta fayda var. Ancak testler şimdi başladıysa, güncellemenin beklenenden daha erken geleceğini güvenle söyleyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu